JURAP - Výroba, prodej a montáž pletiv, plotů a bran

Login

Referenční zakázky JURAP Brno

Prohlédněte si několik z mnoha zakázek, uskutečněných firmou JURAP.

 

VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ BRNO, MÍROVA

Dodávka a montáž tenisového oplocení výšky 3000 mm včetně zelených poplastovaných sloupků, vzpěr
a potřebného plotového příslušenství.  

...Fotografie se načítají ...


 

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA ČEBÍN

Dodávka a montáž oplocení Fotovoltaické elektrárny v Čebíně, které je složeno ze zahradního poplastovaného pletiva s oky 50x50 mm, zelených kulatých sloupků, příslušenství a pro větší zabezpečení jsou nad drátěným plotem nainstalovány 3 řady poplastovaného ostnatého drátu.

...Fotografie se načítají ...


 

SOUKROMÁ FIRMA BRNO-ŽIDENICE

Dodávka a montáž průmyslového plotu z pozinkovaných panelů Nylofor 2D na čtvercové pozinkované sloupky včetně plastových příchytek a šroubů. Součástí oplocení soukromé firmy v Brně-Židenicích byla také dodávka a montáž jednokřídlé branky a pozinkované posuvné brány včetně pohonu.

...Fotografie se načítají ...


 

RODINNÝ DŮM BRNO-SLATINA

Dodávka a montáž zahradního poplastovaného pletiva výšky 1500 mm na kulaté zelené sloupky kolem rodinného domu v Brně-Slatině. Součástí zakázky byla dodávka jednokřídlé poplastované branky šířky 1000 mm.

...Fotografie se načítají ...


 

RODINNÝ DŮM VRANOV U BRNA

Dodávka a montáž průmyslového pozinkovaného oplocení kolem rodinného domu ve Vranově z panelů Nylofor 2D na čtvercové sloupky. Montáž probíhala ve svažitém terénu, průmyslové panely byly kaskádovitě usazovány.  

...Fotografie se načítají ...


  

VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ MORAVSKÉ KNÍNICE

Specialitou firmy JURAP je dodávka a montáž tenisového pletiva výšky 3000 mm na kulaté sloupky včetně příslušenství, jednou  z mnoha zakázek je oplocení Víceúčelového hřiště v Moravských Knínicích.

...Fotografie se načítají ...


 

  

Aktualizováno 2. 4. 2013 19:39

Zobrazeno: 310